MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11422512
nr 1142 2512
4 st, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 november 2017
kl 19:25:40
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr